ATS Yapı
Hakkımızda

Hakkımızda

ATS Yapı

2013 yılında asma tavan sistemleri satış ve uygulamasıyla sektöre giriş yapan firmamız bugün Sivas Yeni Sanayi Bölgesindeki 1000 metrekarelik alanda ahşap üretim ve asma tavan toptan&uygulama yapmakta ve bunun yanında Sivas organize sanayi bölgesinde 5000 mt2 alan üzerine 3000 mt2 kapalı sanayi tesisi için girişimlerini yapmış yer tahsisi sağlanmıştır.


ATS Yapı olarak üretimini yapmakta olduğumuz ürünler; akustik ahşap tavan paneller, akustik ahşap duvar paneller, lineer ahşap tavan paneller akustik kumaş kaplı ve bu ürünlere ait montaj malzemeleridir.


Sektöre atıldığı günden bugüne her geçen gün kendisini geliştiren firmamız, üretim tesisine her geçen gün teknoloji makineleri kullanarak yenilikçi bakış açısını ortaya koymaktadır. ATS, sektöre ve müşterilerine mantıklı çözümler bulmak amacıyla, mühendisler ve mimarlar ile eşgüdümlü çalışarak yurt içinde birçok projeye başarı ile imza atmıştır.


Firmamız uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimizin memnuniyetini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmayı ilke edinip, çevrenin korunmasını, iş sağlığı ve güvenliğini garanti eder.